Kuloğlu Süt Ürünleri Üretim Esasları

Tarih: 08.02.2021 11:30
Kuloğlu Süt Ürünleri Üretim Esasları
Kuloğlu Süt Ürünleri yüksek ideallere giden tek yolun üretimden geçtiğini bilir. Bu nedenle en iyi şekilde üretim yapmak için çalışır.

ÜRETİM

Yaşamın Amacı...

Kuloğlu Süt Ürünleri  yüksek ideallere giden tek yolun üretimden geçtiğini bilir. Bu nedenle en iyi şekilde üretim yapmak için çalışır. Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve kendini modern çağın gereklerine göre yeniler. Tüketicisine gıda güvenlik prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeden hem lezzetli hem de doğal ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Kuloğlu Süt Ürünleri firması tüm dünyada kabul gören ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile çalışır. Bu sayede doğal gıdalar içinde en önemli yere sahip olan sütün doğallığını bozmadan ondan yüksek kalitede süt ürünleri elde edilir. etkin gıda güvenliğinin sağlanabilmesi ve üretim sürecinin tüm aşamalarda hijyen koşulların etkin şekilde oluşturulması için ISO 9001:2000 sistemi, iyi üretim uygulamalarına dayanan ön koşul programları ve sisteme ilişkin kuralları kapsayan HACCP (tehlike analizi ve kritik kontrol noktaları) gıda güvenliği yönetim uygulamaları ile destekler.


ilgili yasal düzenlemeleri uygularken, tüketicisinin ihtiyaç ve beklentilerini daima karşılar. Ayrıca sürekli iyileştirme ve kaynakların etkili şekilde kullanılmasını sağlayan bir mekanizma oluşturur.

 
Yükleniyor...