Hakkımızda

KULOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ TARİHÇE

Herşeyin Bir Başlangıcı Vardır... 

Kuloğlu firmasının gelişim öyküsü aynı zamanda dört kuşak boyunca onu işleten kuloğlu ailesinin başarı öyküsüdür. üretmek ve yararlı olmak amacıyla yola çıkan Kuloğlu Ailesi gerçekçi tutum ve davranışları ile doğru zamanda doğru karar verebilme yetenekleri sayesinde işletmelerini elbirliğiyle büyüterek Kuloğlu Süt Ürünlerinin bugünkü haline getirmişlerdir. 

Kuloğlu Süt Tarihçe

 

  • 1922 Yılında Bayram Kuloğlu, İzmir'de yoğurt ve peynir imalatı yapan ilk işletmesini kurarak üretim hayatına başlar.
  • 1962 yılında işletme Torbalı'da kurulan fabrikasına taşınır.
  • 1978 yılında Kadri Kuloğlu, Torbalı'daki fabrikayı satarak Aydın'da kurduğu yeni fabrikada üretim yapmaya devam eder. Aynı yıllarda Ödemiş ve Manisa'da birer işletme kurularak Kuloğlu ürünleri piyasaya sürülür.
  • 1985 yılında Aydın'daki işletme büyütülerek tek bir yerden üretim yapılmaya başlanır.
  • 2004 yılında Kadri Kuloğlu'nun oğulları, M.Mustafa Kuloğlu ve Bayram Kuloğlu yeni bir yapılandırma süreci başlatarak işletmeyi ve makineleri modernize eder.
Kuloğlu Süt İzmir Kuloğlu Kaşar

Kuloğlu firması gelişen teknolojiyi kullanarak kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda üretim hayatına devam ederken online alışverişin etkisini artırmasıyla birlikte e-ticaret dünyasına da adım atmaya karar vermiştir. Bu kapsamda Kuloğlu Süt Ürünleri kalitesinden ödün vermeden Türkiye'nin her yerine siz değerli müşterilerimize gönderilmeye devam etmektedir.

Yükleniyor...